Poznajemy zawody - zawody feryjne w Filii w Długiem - Bibliotekarz Lubuski

Poznajemy zawody - zawody feryjne w Filii w Długiem

ferie_dlugieTegoroczne zajęcia feryjne w Filii Bibliotecznej w Długiem przebiegały ph. „Poznajemy zawody". Głównym celem było przybliżenie dzieciom wiadomości na temat różnych zawodów, znaczenia pracy dla ludzi. Poprzez różne formy działań: zajęcia plastyczne, dlugie_ferie_2017tematyczne, prezentacje multimedialne, spotkania, praca z książką, zabawy staraliśmy się poznać różne zawody. Mówiliśmy o zawodach przyszłości jak również o tych, które są już coraz bardziej wypierane z rynku. W trakcie naszych spotkań nie zabrakło również aktywności sportowych, ruchowych. Były to udane zajęcia.

Jadwiga Matoga