Tam, gdzie siedzą marzenia - spotkanie autorskie z Martą Kazanecką - Bibliotekarz Lubuski

Tam, gdzie siedzą marzenia - spotkanie autorskie z Martą Kazanecką

6 marca gościliśmy na spotkaniu autorskim Martę Kazanecką – uczennicę Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. Marta od wielu lat pisze wiersze, które są liryczną opowieścią o niej samej, jej emocjach, potrzebach i spojrzeniu na świat. Na spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żarach miała okazję posłuchać swoich wierszy w wykonaniu przyjaciół  i zaproszonych gości.

Spotkanie poprowadził Zbigniew Kozłowski, a uświetnili występami wokalnymi: Piotr Pużak (pracownik MBP) oraz duet  - Julia Łabuda (śpiew) i Daniel Łyba (gitara). Gościliśmy też na spotkaniu panią Burmistrz – Danutę Madej. Życzymy Marcie dalszych sukcesów i zapraszamy do MBP wszystkich tych, którzy chcieliby podzielić się z innymi swoją twórczością. Rozpoczynamy cykl spotkań literackich pod hasłem MŁODA FALA i liczymy na to, że wkrótce ujawnią się kolejne młode talenty z naszego miasta.

Agnieszka Machej