TUTLANDIA - edycja 2017

Dział Badań, Analiz i Metodyki WiMBP oraz Biblioteka Obcojęzyczna w Zielonej Górze zapraszają biblioteki publiczne południowej części województwa lubuskiego do udziału w wojewódzkim projekcie: TUTLANDIA. Edycja II. "Tutlandia" to zabawne i mądre opowiadania o rodzinie Tutków, które zebrały nagrody i wyróżnienia oraz pozytywne recenzje w prasie i mediach za promocję wartości rodzinnych. W roku 2017 zachęcamy wszystkie biblioteki do realizowania zajęć z bohaterami drugiej części Tutlandii: „Tutlandia - Niespodzianki”.

Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4-9 lat. Do 12 maja 2017 r. czekamy na relacje ze spotkań z „Tutlandią” w lubuskich bibliotekach. Trzy najcekawsze odsłony realizacji projektu zostaną nagrodzone spotkaniami autorskimi z autorką Tutlandii, Agnieszką Ginko. Podarujmy swoim użytkownikom odrobinę radości i pozytywnych wrażeń! TUTLANDIA-II edycja
Relacje należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.