Zaproszenie na konferencję - Bibliotekarz Lubuski

Zaproszenie na konferencję

Pracownia Resocjalizacji i Pedagogiki Penitencjarnej Uniwersytetu Zielonogórskiego, Areszt Śledczy w Zielonej Górze, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, Zielonogórskie Koło Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego zapraszają na konferencję naukową na temat: Biblioterapia i bajkoterapia w resocjalizacji jako funkcja katarktyczna w procesie zmiany rozumienia świata społecznego i siebie.

Konferencja odbędzie się 16 maja 2017 roku w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze. PROGRAM