Daleki rejs Anny Onichimowskiej - spotkanie autorskie w Siecieborzycach - Bibliotekarz Lubuski

Daleki rejs Anny Onichimowskiej - spotkanie autorskie w Siecieborzycach

23 maja 2017 roku gościem Biblioteki Publicznej w Siecieborzycach była Anna Onichimowska - autorka książek dla dzieci, młodzieży  i dorosłych. Pani Anna pisze też scenariusze teatralne, radiowe i filmowe. Spotkanie odbyło się w ramach działającego przy Filii bibliotecznej Dyskusyjnego Klubu Książki.

Pisarka zaprezentowała nam najnowsze i starsze książki, opowiadała o tym, iż lubi tajemnicze zakończenia książek, bo to wzbudza ciekawość czytelnika. Tak było w przypadku książki  pt „Daleki rejs”, gdzie autorka otrzymała wiele listów z prośbą  kontynuację historii. Największą pasją oprócz pisania książek są dla  pani Anny podróże.  Na zakończenie spotkania nie zabrakło pytań do pisarki, książki zakupione  przez  uczestników spotkania zostały opatrzone autografem autorki.