Noc Bibliotek - Leszno Górne 2017 - Bibliotekarz Lubuski

Noc Bibliotek - Leszno Górne 2017

Połączenie czytania, majsterkowania  i wspólnego spędzania czasu to doskonały sposób na urozmaicenie corocznej akcji pod tytułem „NOC BIBLIOTEK”. 2 czerwca 2017 roku od lat współpracujące ze sobą panie Andżelika Przysiężna z Filii bibliotecznej i Małgorzata Augustyniak ze Szkoły Podstawowej, przy współpracy Ochotniczej Straży Pożarnej z Leszna Górnego wzorowo i bojowo wykonali zadanie, starannie biorąc się za wspólne czytanie.

Po solidnej dawce różnorodnych słuchowisk, apetyczne i soczyste kiełbaski z ogniska wypełniły głodne brzuszki zaciętych czytelników. Na deser przygotowano świetną zabawę - naukę robotyki. Panowie z Centrum Edukacji w Zielonej Górze „Mały Inżynier” powolutku i bardzo dokładnie wprowadzali dzieci w ich, jak się okazało ulubiony świat. Wyobraźnia u wszystkich szalenie pracowała, a efekt budowania był taki, jakiego wspaniała publiczność oczekiwała. Uczestnicy Nocy Bibliotek otrzymali gadżety od organizatora akcji.

Andżelika Przysiężna