O LIŚĆ DĘBU - ogólnopolski konkurs poetycki - Bibliotekarz Lubuski

O LIŚĆ DĘBU - ogólnopolski konkurs poetycki

Kisążnica Płocka oraz płocki Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zapraszają do udziału w XXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Władysława Broniewskiego O LIŚĆ DĘBU, z prośbą o rozpropagowania konkursu w lokalnych środowiskach artystycznych.

Uroczystości wręczenia nagród laureatom konkursu, która odbędzie się w listopadzie 2017 r., będzie towarzyszył koncert poezji śpiewanej i program poetycki. Plonem konkursu jest starannie wydany tomik wierszy nagrodzonych, wzbogacony fotografiami członków Płockiego Towarzystwa Fotograficznego im. Aleksandra Macieszy. Zestawy wierszy należy nadsyłać do 22 września br. na adres: Książnica Płocka ul. Kościuszki 6, 09-402 Płock. Kontakt do organizatorów: Ewa Luma - Kierownik działu oświatowo-edukacyjnego Książnicy Płockiej tel. 24 268 00 33.

Lidia Kobucińska