Nowe Sztuki - Bibliotekarz Lubuski

Nowe Sztuki

Nowe Sztuki dla Dzieci i Młodzieży to cykliczne wydawnictwo prezentujące utwory dramatyczne powstające w Polsce i za granicą. Publikowane teksty pochodzą z różnych źródeł, głównie jednak z konkursów na sztukę teatralną dla młodej widowni organizowanych przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Nowe Sztuki dla Dzieci i Młodzieży trafiają do teatrów, ośrodków kultury, bibliotek, redakcji, szkół oraz innych instytucji w Polsce i na świecie.

Wydawnictwo przyczynia się do realizacji wielu nowych, ciekawych przedstawień. Tylko w teatrach zawodowych zrealizowano już 217 premier, a w teatrach amatorskich dużo, dużo więcej. W najnowszym 42. zeszycie Nowych Sztuk ukażą się m.in. teksty Marty Guśniowskiej, Jarosława Jakubowskiego i Piotra Rowickiego. W celu zakupienia Nowych Sztuk można złożyć zamówienie drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji na stronie internetowej: www.nowesztuki.pl