Wesoły Ryjek w Galerii Kolebka - Bibliotekarz Lubuski

Wesoły Ryjek w Galerii Kolebka

23 października po raz 45. w Galerii Kolebka MBP w Żarach otwarta została wystawa. Tym razem związana z Wesołym Ryjkiem, bohaterem literackim książek Wojciecha Widłaka pt. Przygody Wesołego Ryjka.

Autorami prac plastycznych prezentowanymi na wystawie są wychowankowie z  grupy Tygryski Miejskiego Przedszkola nr 2 w Żarach. Podczas  spotkania przedszkolaki pod kierunkiem pani Marzeny Śmigaj i Ewy Knop zaprezentowały bogaty i ciekawy program artystyczny związany z książką  i biblioteką. Było głośne czytanie opowiadania Wesoły Ryjek i skarby,  zagadki, taniec i recytacja wierszy. Nasi bohaterowie wystąpili przed rówieśnikami z Miejskiego Przedszkola nr 8 w Żarach i najbliższymi. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za mile spędzony czas. Zapraszamy  do naszej Galerii do 25 listopada.

Agnieszka Machej