Urodziny pluszowego misia - Bibliotekarz Lubuski

Urodziny pluszowego misia

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. 25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. W Oddziałach Przedszkolnych w Siecieborzycach oraz w klasach I i III  uroczyście świętowano urodziny tego wyjątkowego pluszaka.

Pani B.Gnach przygotowała wystawę na temat historii pluszowego misia. Przedszkolaki i uczniowie klasy I i III  przyniosły ze sobą pluszowe misie i poznały historię tej najpopularniejszej zabawki, obejrzały prezentację o misiach z bajek. Przedszkolaki mogły przez chwilę wcielić się w pluszowego misia, robiąc sobie wyjątkowe zdjęcie. Dzieci zaprosiły misie do zabaw muzycznych, z chustą klanzy,  próbowały ulubionego przysmaku misiów. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości. Zajęcia zostały zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną i Szkolną, przy współudziale pań: B. Gnach, M. Tomczyk, H. Chaś  i B. Jakowickiej.

Dorota Klimejko