Kartki świąteczne - Bibliotekarz Lubuski

Kartki świąteczne

Własnoręcznie wykonane kartki świąteczne na pewno sprawią dużą przyjemność ich adresatom i podniosą rangę życzeń. Dlatego warto zachęcać młode pokolenie, aby pielęgnowało tradycję wręczania kart bożonarodzeniowych bliskim.

29 listopada 2017 r. klasa I „A” wraz z wychowawczynią, Krystyną Azarko została zaproszona przez Andżelikę Przysiężną do Filialnej Biblioteki Publicznej w Lesznie Górnym na warsztaty artystyczne projektowania i wykonania kart świątecznych. Warsztaty tworzenia kart bożonarodzeniowych przeprowadziła Dagmara  Bronk, pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szprotawie. Podczas pobytu w Bibliotece powstały istne arcydzieła. Każdy uczeń wykonał kartkę, którą  zabrał ze sobą do domu, by wręczyć bliskiej osobie z okazji Świat Bożego Narodzenia.

Krystyna Azarko