Dla BABCI i DZIADKA - Bibliotekarz Lubuski

Dla BABCI i DZIADKA

Sołtys i Rada Sołecka oraz biblioteczny teatr dorosłych "Tak czy Siak" zorganizowali spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Impreza od kilkunastu lat gromadzi w złotnickiej sali dziadków oraz ich rodziny.

W części artystycznej przygotowanej przez bibliotekę, mogli zobaczyć tradycyjne "Herody" oraz skecz "Ławeczka" w wykonaniu "Tak czy Siak". Przepięknym głosem czarowała Maja Kowalska. Zaśpiewała kolędy oraz utwór "Eurydyka". Atmosferę podgrzały dziewczyny z formacji "ZumbaZlotnikShow"! Słodki poczęstunek przygotowany przez Sołtysa i Radę Sołecką oraz wspólne kolędowanie zakończyły tegoroczne spotkanie.

Emilia Klusek