MAKRĘĆ SIĘ NA CZYTANIE! - Bibliotekarz Lubuski

MAKRĘĆ SIĘ NA CZYTANIE!

Klub Czytających Rodzin „Przystanek Czytankowo” oraz Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. ogłaszają konkurs czytelniczy dla rodzin z województwa lubuskiego pod nazwą Nakręć się na czytanie!

Konkurs ma na celu promowanie czytelnictwa, zachęcenie mieszkańców województwa lubuskiego do spędzania wolnego czasu z książką, kreatywnego podejścia do książki oraz podejmowania działań twórczych z książką przez dzieci i dorosłych z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych.
Zadanie konkursowe:
Zareklamowanie ulubionej książki dla dzieci i młodzieży w formie krótkiego filmu – rodzaj i gatunek literatury dowolny. Czas projekcji filmu jest ograniczony do 3 minut (dłuższe nie będą  podlegać ocenie). Prace będą przyjmowane do 10 lutego 2017 r. (włącznie).
Atrakcyjne nagrody:
- książki dla dzieci i młodzieży;
- miesięczny karnet na dowolne zajęcia w Księgarni Kle Kle;
- rodzinna sesja zdjęciowa od Limon Dagmara Bandera.
Zapraszamy do wspólnej zabawy.
Więcej szczegółów w REGULAMINIE
KARTA ZGŁOSZENIA