Dzień Babci i Dziadka w Żaganiu - Bibliotekarz Lubuski

Dzień Babci i Dziadka w Żaganiu

BABCIA i DZIADEK to najmilsze istoty na świecie. Kochamy ich wszyscy ale najbardziej wnuczęta. Babcia ma zawsze dla nich czas i przygotowuje same smakołyki. Dziadek natomiast lubi żartować i pierwszy pokazuje tajniki majsterkowania.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka wnuczęta zaprosiły do Biblioteki swoje cudowne babcie i wspaniałych dziadków. W ruch poszły gry planszowe, na stole pojawił się ponadczasowy chińczyk i warcaby oraz szalone czoło, uśmiechnij się, kalambury. Dzieci wpadły na pomysł aby zagrać w turniej „kto lepszy”, który zakończył się remisem. Jak dobra zabawa, to czas szybko płynie i tak było u nas.

Bożena Maksymowicz
Alicja Ptasińska