PRZEGLĄD PASJI TWÓRCZYCH BIBLIOTEKARZY - Bibliotekarz Lubuski

PRZEGLĄD PASJI TWÓRCZYCH BIBLIOTEKARZY

Po raz kolejny zapraszamy bibliotekarzy do publicznego zaprezentowania swojego dorobku twórczego na Przeglądzie Pasji Twórczych Bibliotekarzy  – 2018. 15.Wystawa Krajowa. Celem Przeglądu jest prezentacja sylwetek bibliotekarzy posiadających osiągnięcia w twórczości artystycznej i literackiej oraz mających zamiłowania kolekcjonerskie.

Planowany Przegląd Pasji Twórczych Bibliotekarzy jest kontynuacją wcześniejszych wystaw, w których początkowo swoje talenty prezentowali bibliotekarze lubuscy, a z biegiem lat swoją twórczość zaczęli przedstawiać bibliotekarze z calego kraju.
ZASADY UCZESTNICTWA

Krzysztof Cymach