Odważna decyzja i wizyta w bibliotece - Bibliotekarz Lubuski

Odważna decyzja i wizyta w bibliotece

6 lutego 2018 r. dzieci z Publicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, wraz z opiekunami, odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną. Przedszkolaki z zainteresowaniem zapoznały się z nowym dla nich miejscem.

Pani bibliotekarka w przystępny sposób opowiadała o Bibliotece i o zbiorach znajdujących się na półkach. Dzieci zobaczyły, jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. W trakcie pobytu wysłuchały bajki pt. "Odważna decyzja" z książki "Bajki, które uczą jak być szczęśliwym" oraz wzięły udział w zabawach. Na zakończenie każdy uczestnik spotkania otrzymał w nagrodę słodkiego lizaka.

Maria Zatorska