Od złości do radości - ferie w Bibliotece w Szprotawie - Bibliotekarz Lubuski

Od złości do radości - ferie w Bibliotece w Szprotawie

Tegoroczne ferie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szprotawie odbyły się pod hasłem „Od złości do radości”. Zajęcia rozpoczęliśmy od ozdobienia słoików pozytywnych myśli, do których dzieci wrzucały komplementy sobie nawzajem. Otwarcie słoików okazało się doskonałym zakończeniem. Z wielkimi  wypiekami na buziach czytały karteczki z ogromem  miłych słów od kolegów i koleżanek.

Ferie obfitowały w zabawy, zajęcia plastyczne, eksperymenty, tańce, śpiewy i bajki. Dzień św. Walentego obchodziliśmy wspólnie z mieszkańcami naszego miasta, wręczając im serduszkowe baloniki oraz walentynki z mottem o miłości i przyjaźni. Mieliśmy także gości, którzy zgłębiali naszą wiedzę na temat prac rękodzielniczych. Była Pani Alicja, która zajmuje się wypalaniem w drewnie, była Pani Ania zdobiąca przedmioty techniką decoupage. Odwiedziły nas także  Panie z Fundacji Oczami Kota, dla której wspólnie wykonaliśmy zabawki dla kotków.

Dagmara Bronk