Tomasz Iwaniuk w Bibliotece w Szprotawie - Bibliotekarz Lubuski

Tomasz Iwaniuk w Bibliotece w Szprotawie

Tomasz Iwaniuk - podróżnik i zarazem bardzo pozytywny człowiek. Pomimo tego, że choruje na stwardnienie rozsiane, nie poddaje się i odwiedza różne, ciekawe zakątki naszego świata. W ubiegłym roku opowiadał w Szprotawie o podróży do Senegalu.

Wtedy też obiecał, że odwiedzi nas ponownie... i jak prawdziwy gentelmen, dotrzymał słowa. 6 marca w Bibliotece odbyły się trzy spotkania, w których udział wzięli uczniowie szprotawskich szkół oraz mieszkańcy. Tematyką spotkań były podróże Pana Tomasza, a szczególnie Namibia. Egzotyka, którą mogliśmy zobaczyć na zdjęciach, opowiadania, wspaniały kontakt z publicznością po raz kolejny spowodowały, że w przyszłości planujemy ponowne odwiedziny podróżnika. Bardzo dziękujemy za dawkę pozytywnych emocji, która podczas spotkań udzieliła się każdemu.

Dagmara Bronk