Wielkanocne cudeńka w bibliotece - Bibliotekarz Lubuski

Wielkanocne cudeńka w bibliotece

„Koronkowa Wielkanoc” to tytuł wystawy lokalnego rękodzieła artystycznego, którą już można podziwiać w oddziale dla dorosłych Biblioteki słubickiej. Autorkami prac są artystki z terenu powiatu słubickiego: Irena Rocha z Sułowa, Kazimiera Staniak z Drzecina oraz Danuta Golubska, Ewa Chrustowska i Stanisława Rosiak ze Słubic.

Wśród pięknie i misternie wykonanych prac można zobaczyć m.in. koronkowe serwety i bieżniki, jajka ozdobione techniką decoupage i kolorowymi cekinami, stroiki oraz elementy dekoracyjne. Wystawa z pewnością zainspiruje wiele osób do wykonania świątecznej dekoracji w swoich domach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej wystawy, która wprowadzi wszystkich w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Zespół BPMiG w Słubicach