Chleb w roli głównej - Bibliotekarz Lubuski

Chleb w roli głównej

Zapach pieczonego chleba to magia, która przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, wakacji u babci i ciepła rodzinnego domu! Niegdyś niemal każda gospodyni wypiekała chleb. Dziś możemy kupić pieczywo w każdym markecie. A jednak pachnący bochenek chleba wyjęty z własnego piekarnika może sprawić ogromną przyjemność. Podczas kwietniowego spotkania Kulinarnych Czwartków  kubowiczki podzieliły się nie tylko przepisami  na domowy wypiek chleba, ale także wspomnieniami, które łączą się z jego zapachem.

Wspólnie upieczony chlebek, otoczony przepyszną, chrupiącą skórką smakował fantastycznie! Jak zwykle było miło, smacznie i wyjątkowo pachnąco! Zapraszamy na kolejne spotkanie Kulinarnych Czwartków, które odbędzie się 10 maja 2018 r. o godz. 15.00 w oddziale dla dorosłych Biblioteki słubickiej. Tym razem tematem spotkania będą „Pierogi w roli głównej”.

Zespół BPMiG w Słubicach