Dbajmy o naszą Planetę - Światowy Dzień Ziemi - Bibliotekarz Lubuski

Dbajmy o naszą Planetę - Światowy Dzień Ziemi

Z okazji Światowego Dnia Ziemi, który obchodzony jest w Polsce 22 kwietnia, w Filii bibliotecznej w Lesznie Górnym odbyły się zajęcia edukacyjne mające na celu promowanie postaw ekologicznych oraz uświadomienie najmłodszym, jak chronić i dbać o środowisko.

W spotkaniu wzięły udział przedszkolaczki  ze Szkoły Podstawowej z opiekunem, panią Małgorzatą Augustyniak. Wiele radości sprawiły dzieciom zagadki dotyczące świata przyrody, przeglądanie książek i kolorowanie kolorowanek.

Andżelika Przysiężna