Pchła Szachrajka w bibliotece! - Bibliotekarz Lubuski

Pchła Szachrajka w bibliotece!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach serdecznie zaprasza na spektakl teatralny „O pchle, co manier nie miała”, oparty na motywach „Pchły Szachrajki” Jana Brzechwy, w wykonaniu Teatru TAK z Krakowa. To interaktywne, wesołe przedstawienie, w którym dzieci poprzez zabawę uczą się języka angielskiego. Artyści z krakowskiego Teatru Tak z pewnością zapewnią uczestnikom spotkania moc zabawy i radości!

Przedstawienie odbędzie się w oddziale dla dzieci słubickiej Biblioteki 14 maja 2018 roku (poniedziałek) o godz. 9.00. Uwaga! Wstęp wolny! Grupy zorganizowane prosimy o kontakt telefoniczny 95 758 23 72. Zapraszamy!

Zespół BPMiG w Słubicach