Bajki z dżungli i oceanu – wojewódzki projekt czytelniczy 2018

Dział Badań, Analiz i Metodyki oraz Biblioteka Obcojęzyczna Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zapraszają biblioteki publiczne południowej części województwa lubuskiego do udziału w wojewódzkim projekcie wokół książki Agnieszki Ginko Bajki z dżungli i oceanu.

Zachęcamy wszystkie biblioteki do realizowania zajęć z bohaterami Bajek, w oparciu o scenariusze opracowane przez autorkę, albo według własnej inwencji twórczej. Do końca września 2018 r. czekamy na relacje ze spotkań z bohaterami Bajek z dżungi i oceanu w lubuskich bibliotekach. Sprawozdania można przesyłać na bieżąco z każdego spotkania lub przygotować i przesłać (najpóźniej 30 września, do godziny 24.00) jedno zbiorcze omówienie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Relacje będą sukcesywnie zamieszczane na stronie internetowej „Bibliotekarza Lubuskiego”  oraz na profilu FB czasopisma . Najciekawsze odsłony realizacji projektu zostaną nagrodzone spotkaniem autorskim z Agnieszką Ginko. Przewidujemy trzech laureatów – placówki, do których zawita autorka. Autorka odwiedzi zwycięskie biblioteki w ostatnim kwartale 2018 r., w ustalonym wspólnie terminie. Dla wszystkich bibliotek biorących udział w projekcie specjalną ofertę – obejmującą rabaty przy zakupie książek oraz pakiet gratisowy - przygotowało wydawnictwo „Media Rodzina”. Zachęcamy do udziału w projekcie! Laureatów poznamy w pierwszym tygodniu października 2018 r.