Jak nie czytam, jak czytam - edycja III - Bibliotekarz Lubuski

Jak nie czytam, jak czytam - edycja III

Biblioteka Publiczna i Szkoła Filialna w Siecieborzycach zorganizowała akcję „JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”, w której uczestniczyły 92 osoby. Głównym pomysłodawcą przedsięwzięcia jest redakcja miesięcznika "Biblioteka w Szkole".

8 czerwca o godzinie 10:00 uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, sołtys naszej miejscowości spotkali się, aby wspólnie czytać. O tej samej porze uczniowie naszej szkoły przebywający na wycieczce w Warszawie też czytali a odbyło się to w Amfiteatrze w Łazienkach Królewskich. Czytaliśmy tak, jak każdy chciał, bez przymusu, czytaliśmy też na głos wybrane  bajki i wiersze.

Dorota Klimejko