Kulinarne Czwartki w Bibliotece Publicznej w Słubicach. Otwarcie nowego sezonu!

Po wakacyjnej przerwie Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach wznawia spotkania w ramach Kulinarnych Czwartków. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 6 września 2018 r. o godz. 15.00 w oddziale dla dorosłych Biblioteki słubickiej.

Spotykamy się, wymieniamy kulinarnymi doświadczeniami, gotujemy i degustujemy samodzielnie sporządzone potrawy. Jest to świetna okazja do rozmowy o potrawach regionalnych i nie tylko, a także o książkach kucharskich autorstwa m.in. znanych mistrzów kuchni, do których warto zajrzeć szukając inspiracji kulinarnych. Klubowicze spotykają się w pierwszy czwartek każdego miesiąca o godz. 15.00 w oddziale dla dorosłych. Spotkania mają chcrakter otwarty, dla wszystkich miłośników smacznej, domowej kuchni. W każdej chwili można dołączyć do klubu. Serdecznie zapraszamy!

Zespół BPMiG Słubice