Dzień Głośnego Czytania - Bibliotekarz Lubuski

Dzień Głośnego Czytania

dzien glosnego czytania siecieborzyce28 września 2018 roku w ramach akcji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania Biblioteka Szkolna i Publiczna w Siecieborzycach zaprosiła grupy przedszkolne oraz klasy I- II do wspólnego czytania książki R. Piątkowskiej pt. „Gang Słodziaków”.

W rolę czytających wcielili się Dyrektor Szkoły, wychowawcy, bibliotekarki oraz uczniowie klasy II. Natomiast klasy IV- VII wysłuchały wierszy o tematyce patriotycznej związanych z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, przygotowanych przez uczniów klasy VI wraz z wychowawczynią. Do czytania włączyli się również zaproszeni goście: Genowefa Pasternak, Małgorzata Picheta i Mariola Seternus. Spotkanie miało uroczysty charakter. Dziękujemy wszystkim za udział w akcji Głośnego Czytania.

Dorota Klimejko