Wykwintnie i smacznie - Bibliotekarz Lubuski

Wykwintnie i smacznie

babeczki słubiceJak rozwinąć kulinarne umiejętności? Zapraszamy w pierwszoczwartkowe popołudnia do słubickiej Biblioteki! Uczestniczki Kulinarnych Czwartków są prawdziwą kopalnią pomysłów i sprawdzonych kucharskich rad.

Co królowało na ostatnim spotkaniu, które odbyło się 4 października 2018 r. w oddziale dla dorosłych? Tym razem były to przepyszne babeczki w kilku odsłonach. W gąszczu przepisów każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Na spotkaniu przetestowałyśmy proste a zarazem szybkie przepisy klubowiczek. Przy tak wielu ochoczych rękach do pracy, wypiek babeczek poszedł w mig! Pojawiły się apetyczne babeczki, do wyboru: z dynią lub różano-czekoladowe. Nie zabrakło również babeczek w wersji wytrawnej z mięsnym farszem. Było bardzo wykwintnie i smacznie! Ciepła, rodzinna i oczywiście niezwykle twórcza atmosfera panująca na spotkaniach powinna stać się zachętą dla wszystkich miłośników dobrej kuchni! Spotkania mają charakter otwarty. Niekoniecznie trzeba się znać na sztuce kucharskiej, aby uczestniczyć w Kulinarnych Czwartkach. Kolejne spotkanie odbędzie się 8 listopada 2018 r. o godz.15:00 w oddziale dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy!