BAJKI Z DŻUNGLI I OCEANU. Znamy zwycięzców wojewódzkiego projektu czytelniczego 2018

projekt2018 bez wrzesniaPodsumowany został wojewódzki projekt przygotowany w oparciu o książkę Agnieszki Ginko „Bajki z dżungli i oceanu”. Poziom nadsyłanych relacji z zajęć z bohaterami opowiadań był bardzo wyrównany. Autorka, analizując otrzymane materiały, wytypowała zwycięzców PROJEKTU. Doceniając wkład pracy i zaangażowanie bibliotekarzy oraz kreatywność uczestników, zwróciła uwagę na cykliczność zajęć i efekty podejmowanych działań.

Na podium znalazły się: Gminna Biblioteka Publiczna w Brodach (miejsce I), Ośrodek Kultury i Biblioteka w Trzebielu (miejsce II), Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie (miejsce III). Wyróżnione zostały: Gminna Biblioteka Publiczna w Siedlisku z Filią w Bielawach oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Zaborze. DZIĘKUJEMY i GRATULUJEMY wszystkim 13. placówkom bibliotecznym, które przesłały teksty i zdjęcia. Jesteśmy pewni, że mali użytkownicy spędzili z bibliotekarzami niezapomniane chwile, do których będą wracać z przyjemnością. Relacje z zajęć zrealizowanych w poszczególnych placówkach dostępne są na stronie www.bibliotekarzlubuski.pl
Zwycięzcom mówimy: DO ZOBACZENIA! Nagrodę dla wyróżnionych bibliotek (książki w kwocie do 70 zł) ufundowało Wydawnictwo Media Rodzina.