Z cyklu "Młoda Fala": MATEUSZ KWAPIEŃ - Bibliotekarz Lubuski

Z cyklu "Młoda Fala": MATEUSZ KWAPIEŃ

spotlkanie młoda fala zary7 listopada gościliśmy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żarach muzyka, pisarza i założyciela firmy Noble Production, która współpracuje z najlepszymi wrocławskimi wokalistami oraz instrumentalistami. Na spotkanie przybyli uczniowie żarskich szkół.

Byli to zarówno uczniowie podstawówki, jak i szkoły średniej. Mateusz, pomimo młodego wieku, może się pochwalić udziałem w wielu prestiżowych koncertach, graniem z gwiazdami estrady, publikacją własnych utworów. A przy tym jest niezwykle dojrzały i skromny. Opowiadał o muzyce, o początkach gry na akordeonie, o kolejnych etapach kariery i chętnie udzielał odpowiedzi na pytania zebranych. Miejmy nadzieję, że zainspirował wielu uczestników spotkania do tego, aby żyć z pasją i robić to, co naprawdę kochamy.

Agnieszka Machej