Biało-czerwono na listopadowym spotkaniu Kulinarnych Czwartków - Bibliotekarz Lubuski

Biało-czerwono na listopadowym spotkaniu Kulinarnych Czwartków

kulinarne czwartki slubice listopadTegoroczna jesień jest wyjątkowa, niespotykanie ciepła i oczywiście kolorowa. Wyjątkowe było również listopadowe spotkanie Kulinarnych Czwartków, które odbyło się 8 listopada 2018 r. w oddziale dla dorosłych Biblioteki słubickiej. Uczestniczki na swój niebanalny sposób zaakcentowały 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości! Pojawiły się apetyczne desery i sałatki w tonacji biało-czerwonej.

Przy tak smakowicie i barwnie zastawionym stole dyskutowaliśmy o Niepodległej, o trudnych drogach zmierzających do odzyskania niepodległości. Oczywiście nie zabrakło kulinarnych tematów, a jeśli za oknem jesień, to rzecz jasna mowa była o jesiennych przetworach! Było podniośle, smacznie i kreatywnie! Kolejne spotkanie Kulinarnych Czwartków odbędzie się 6 grudnia 2018 r. (czwartek) o godz. 15.00 w oddziale dla dorosłych Biblioteki słubickiej. Tematem przewodnim będą świąteczne przysmaki. Serdecznie zapraszamy!

Zespół BPMiG Słubice