Spotkanie z pisarką Barbarą Kosmowską - Bibliotekarz Lubuski

Spotkanie z pisarką Barbarą Kosmowską

KOSMOWSKA PLAKAT mniejszyBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Barbarą Kosmowską, autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz laureatką wielu konkursów literackich. Jej pierwsza powieść „Głodna kotka” trafiła do księgarń w 2000 roku. Wydany rok później „Teren prywatny” wygrał konkurs „Dziennik polskiej Bridget Jones” i znalazł się na liście bestsellerów „Rzeczpospolitej”. „Pozłacana rybka” została wyróżniona przez IBBY tytułem Książki Roku 2007, a także I miejscem w Konkursie Literackim imienia Astrid Lindgren.

Również powieść „Buba” zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie na powieść dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Uwierz w siłę wyobraźni”. Zdobyła nie tylko wiele nagród i wyróżnień literackich, ale również uwielbienie ze strony czytelników w każdym wieku. Książki Kosmowskiej cieszą się wielką poczytnością i nieustannie wspinają się po polskich rankingach bestsellerów. Ostatnio autorka opublikowała książki: „Niezłe ziółko”, „Obronić królową” (2017), „Tru” (2017), „Kolorowy szalik” (2017) i "Dziewczynka z parku"" (2017). Spotkanie z Barbarą Kosmowską odbędzie się 29 listopada 2018 r. (czwartek) o godz.11:00 w słubickiej Bibliotece. Zapraszamy! Wstęp wolny! Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy. Tel. 95 758 2372, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół BPMiG w Słubicach