Z komunikacją za pan brat - Bibliotekarz Lubuski

Z komunikacją za pan brat

KOMUNIKACJA maleZ KOMUNIKACJĄ ZA PAN BRAT - taki tytuł nosiły warsztaty w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Witnicy. Uczestniczyli w nich uczniowie klasy 3 „d” witnickiego gimnazjum, a prowadziła je doradca psychospołeczny Katarzyna Misian-Szczypiór, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Deszcznie.

Z komunikacją spotykamy się na każdym kroku: w pracy, domu i szkole. W czasie zajęć młodzież miała możliwość zgłębić ten temat. Uczniowie dowiedzieli się, co to jest komunikacja i jakimi kanałami przebiega. Wykonując ćwiczenia przekonali się, co na nią wpływa korzystnie, a co ją utrudnia. Świetnie rozpoznali różnego rodzaju bariery komunikacyjne i zaproponowali, jak sobie z nimi radzić.

Władysław Wróblewski