AUTORKA „DOMU NAD ROZLEWISKIEM” W MBP ŻARY - Bibliotekarz Lubuski

AUTORKA „DOMU NAD ROZLEWISKIEM” W MBP ŻARY

Kalicinska zaryW środowy wieczór 21 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żarach miało miejsce spotkanie z autorką poczytnych książek obyczajowych, Małgorzatą Kalicińską, na którym zgromadziło się licznie grono fanów jej twórczości, zwłaszcza panie.

Czytelniczki dopytywały pisarkę o początki twórczości, najnowsze książki, związki bohaterów książek z jej osobistym życiem i innymi osobami rzeczywiście istniejącymi oraz o jej udział przy powstawaniu serialu opartego na cyklu książek "Rozlewisko". Uczestnicy spotkania chętnie nabyli książki, w których otrzymali wpisy z autografem autorki. Atmosfera spotkania była niezwykle ciepła i serdeczna, a jego uczestnicy opuszczali Bibliotekę w dobrym nastroju.

Krzysztof Cymach