Uwaga! Mikołaj już przyszedł... - Bibliotekarz Lubuski

Uwaga! Mikołaj już przyszedł...

48171863 2243017149050006 1534710978728427520 nW piątkowe, grudniowe przedświąteczne popołudnie, Teatr Tak z Krakowa zabrał dzieci oraz dorosłych w niezwykłą podróż w poszukiwaniu prawdziwego Mikołaja. Dzieci razem z Elfem, Bom-Bom-Bombką ubierały idealną, żywą choinkę i stworzyły najdłuższy łańcuch na świecie z dziecięcych rączek!

Pojawił się również skrzat Skryba, specjalista od pisania listów do Św. Mikołaja, który upewnił się, czy dzieci na pewno potrafią prawidłowo napisać list. Wszystkie zadania dzieci wykonały po mistrzowsku! Wspólną zabawę przerwał znienacka Prawdziwy Święty Mikołaj... Wspólna zabawa, taniec, śpiew i muzyka umiliła wszystkim czas w oczekiwaniu na święta. Wesołych Świąt!

Zespół BPMiG w Słubicach