Niepodległość widziana oczami dziecka - Bibliotekarz Lubuski

Niepodległość widziana oczami dziecka

wystawa słubiceBibliotekaw Słubicach zaprasza do obejrzenia pokonkursowej wystawy pt. Flaga-symbol na 100 lecie odzyskania Niepodległości.

Konkurs przeznaczony był dla dzieci z oddziałów przedszkolnych z autyzmem i Zespołu Edukacyjno-Terapeutycznego kl. I-III Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słubicach i ich rodziców. Głównym celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na wartości patriotyczne, stworzenie okazji do działalności plastycznej związanej z symboliką narodową oraz wzmacnianie więzi emocjonalnej w rodzinie. Moderatorem konkursu była Pani Agnieszka Napierała – pedagog z Oddziału Przedszkolnego SOSW w Słubicach. Serdecznie zapraszamy!

Zespół BPMiG w Słubicach