Galeria OKNO w Słubicach - wystawa w Bibliotece - Bibliotekarz Lubuski

Galeria OKNO w Słubicach - wystawa w Bibliotece

wystawa okno slubiceBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy prac dziecięcej i młodzieżowej grupy plastycznej działającej przy Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

Na wystawie można obejrzeć efekt pracy młodych twórców uczestniczących w zajęciach, prowadzonych przez Annę Panek - Kusz i Tomasza Fedyszyna. Dzieci poprzez zabawę poznają magię barw i kolorów, rozwijają swoje umiejętności i poznają różne techniki plastyczne. Barwną i różnorodną ekspozycję tworzą niezwykle kolorowe rysunki, ale także wycinanki, grafiki i kolaże. Prace młodych artystów można oglądać w holu głównym słubickiej Biblioteki. Zapraszamy!

Zespół BPMiG w Słubicach