"PĄCZKI I FAWORKI U BABCI HONORKI" - BIBLIOTEKARZE DZIECIOM - Bibliotekarz Lubuski

"PĄCZKI I FAWORKI U BABCI HONORKI" - BIBLIOTEKARZE DZIECIOM

paczki i faworki u babci"Pszczółki" z Publicznego Przedszkola nr 6 uczestniczyły w wyjątkowym wydarzeniu z okazji Tłustego Czwartku. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć przedstawienie kukiełkowe w wykonaniu bibliotekarzy ze świebodzińskiej Książnicy.

Scenariusz powstał na podstawie utworu Marii Kownackiej "Tłusty Czwartek". W rolę tytułowej babci Honorki wcieliła się dyrektor BP w Świebodzinie, w rolę wnuczka Florka, pieska Azorka, młynarza i wiatraka - bibliotekarze na co dzień pracujący z czytelnikami.

Luiza Gordzelewska