W Bibliotece w Słubicach porozmawiają o kinie "PIAST" - Bibliotekarz Lubuski

W Bibliotece w Słubicach porozmawiają o kinie "PIAST"

kino piast słubice 2019Zapraszamy na autorską prelekcję i multimedialną prezentację dotyczącą projektu rewitalizacji i fragmentów reliefu słubickiego kina "Piast". Opowiadać będzie architekt i pasjonat słubickich zabytków, słubiczanin Adrian Mermer.

Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa, która poświęcona jest koncepcji rewitalizacji tj. odnowy i rozwoju zabytku architektury - kina „Piast” w Słubicach. Projekt przedstawia pomysł adaptacji budynku ponownie na obiekt teatralno-kinowy, spełniający część zadań miejskiego ośrodka kultury. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na wykład do Działu Regionalnego Biblioteki Publicznej w Słubicach 21 marca 2019 r. o godz.16.00, wstęp wolny. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt z biblioteką telefonicznie (95 758 23 72) lub osobiście, w celu rezerwacji miejsc.

Zespół BPMiG w Słubicach