Przegląd Pasji Twórczych Bibliotekarzy - Bibliotekarz Lubuski

Przegląd Pasji Twórczych Bibliotekarzy

Pasje 2019 ZasadyMiejska Biblioteka Publiczna w Żarach, Gminna Biblioteka Publiczna Gminy Żary z/s w Bieniowie, Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich pod patronatem Zarządu Głównego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zapraszają bibliotekarzy do publicznego zaprezentowania swojego dorobku twórczego na Przeglądzie Pasji Twórczych Bibliotekarzy – 2019. 16. Wystawa Krajowa.

Celem przeglądu jest ukazanie bogatsze-go obrazu środowiska bibliotekarzy. W codziennych kontaktach z mieszkańcami, dajemy się poznać głównie poprzez krótkie, aczkolwiek bardzo kompetentne kontakty wokół książki i w roli animatorów kultury. Przeglądem pragniemy wyeksponować prywatne realizacje twórcze naszej grupy zawodowej. Dlatego też proponujemy bibliotekarzom i czytelnikom możliwość pełniejszego kontaktu inspirowanego dokonaniami twórczymi. Wystawa nie jest konkursem.
SZCZEGÓŁY na profilu FB MBP w Żarach