Spotkanie autorskie z Anetą Wojciechowską - Bibliotekarz Lubuski

Spotkanie autorskie z Anetą Wojciechowską

spotkanie wojciechowska zary19 marca w ramach projektu „Poznaję siebie” zaprosiliśmy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach Anetę Wojciechowską – autorkę książki „Julka, dziewczyna z biglem”. Licznie przybyli do nas uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Żarach. Była też ich koleżanka – tytułowa bohaterka książki.

Dodatkowo w spotkaniu wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Żarach. Dzieci czytały fragmenty książki, miały okazję wzajemnie się poznać i spędzić wspólnie czas. Zysk ze sprzedaży książki przeznaczony jest wyłącznie na potrzeby uczniów ZSS w Żarach. Projekt potrwa do czerwca 2019 roku i jest wspólną inicjatywą MBP Żary oraz ZSS.

Agnieszka Machej