Konkurs „Muminki i przyjaciele” – organizatorzy na prace plastyczne czekają do 13 maja! - Bibliotekarz Lubuski

MUMINKI PLAKAT PRZEDŁUZONY TERMIN mniejszeBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu słubickiego do udziału w powiatowym, rodzinnym konkursie plastycznym pt. MUMINKI I PRZYJACIELE.

Zadaniem konkursu jest wykonanie pracy przestrzennej, przedstawiającej jedną z postaci występującą w opowiadaniach o Muminkach, np. Muminek, Mamusia Muminka, Tatuś Muminka, Mała Mi, Włóczykij, Ryjek, Migotek i inne. Na konkurs można złożyć tylko jedną pracę, wykonaną dowolną techniką, z dowolnych i trwałych materiałów, o wysokości max. 50 cm. Do zabawy zapraszamy całe rodziny! Prace należy złożyć do 13 maja 2019 r. (poniedziałek) w bibliotece w Słubicach lub w bibliotekach publicznych powiatu słubickiego (w Rzepinie, Górzycy, Cybince i Ośnie Lubuskim). Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej biblioteki słubickiej www.biblioteka.slubice.pl oraz na stronach internetowych bibliotek publicznych powiatu słubickiego. Serdecznie zapraszamy! Czekają atrakcyjne nagrody!

Zespół BPMiG w Słubicach