Bajka do zjedzenia - Bibliotekarz Lubuski

Bajka do zjedzenia

bajka do zjedzenia plakat mniejszeBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach zaprasza dzieci od lat 3 na interaktywny spektakl z elementami języka angielskiego pt. „Bajka do zjedzenia” w wykonaniu Teatru TAK, który odbędzie się 14.05.2019 (wtorek) o godz. 13.00 w oddziale dla dzieci.

„Bajka do zjedzenia” to smaczna opowieść o tym, co warto jeść, a czego się wystrzegać. Pod szatą dowcipnej fabuły ukryto wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego żywienia. Posiłkując się najnowszą piramidą żywienia w prosty i przyjemny sposób dzieci przekonają się, dlaczego cukier jest zły, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch. Spektakl bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin! Artyści z Teatru TAK zapewnią małym uczestnikom moc radości i zabawy. Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona. Grupy zorganizowane proszone są o kontakt telefoniczny 957582372! Zapraszamy!

Zespół BPMiG w Słubicach