Czy można zjeść bajkę? - Bibliotekarz Lubuski

Czy można zjeść bajkę?

bajka mniejszeBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach 14 maja zaprosiła na „drugie śniadanie” przedszkolaków, mieszkańców Słubic i okolic na bardzo smaczny spektakl pt. „Bajka do zjedzenia” w wykonaniu zaprzyjaźnionego Teatru TAK z Radomia.

Była to opowieść o tym, co warto jeść, a czego się wystrzegać. W zabawny sposób dzieci poznały wiele zasad dotyczących prawidłowego i zdrowego żywienia. Od teraz wiemy na pewno, że podjadanie nie jest zdrowe, warzywa i owoce mają wielkie moce, a ruch jest wskazany dla każdego z nas! Licznie zgromadzona widownia aktywnie uczestniczyła w przedstawieniu śpiewając, tańcząc i ucząc się języka angielskiego. Jak zawsze, artyści z Teatru TAK zapewnili wszystkim wspaniałą atmosferę, zabawę oraz mnóstwo pozytywnych i smakowitych wrażeń. Przedstawienie zostało zorganizowane w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem : #biblioteka. Dziękujemy za tak liczne przybycie!

Zespół BPMiG w Słubicach