#BIBLIOTEKA 8-15 maja - Bibliotekarz Lubuski

#BIBLIOTEKA 8-15 maja

TB dziewczyny siecieborzyce maleW ramach obchodów TYGODNIA BIBLIOTEK Filia biblioteczna w Siecieborzycach i Biblioteka szkolna zorganizowały cykl zajęć związanych z książką. Wśród uczniów klasy I i II został przeprowadzony konkurs na Mistrza Pięknego Czytania.

Zaszczytny tytuł otrzymali Szymon i Olga, wyróżniono Nikolę, Julię i Zosię. Znajomoscią tytułów bajek i baśni na podstawie ilustracji, rekwizytów z baśni, zagadek musiały wykazać się dzieci z Oddziału Przedszkolnego grupa starszaków i klasy I. Natomiast przepiękne projekty okładek do książki w konkursie plastycznym, wykonały dzieci uczęszczające na zajęcia biblioteczne. Prace te zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w bibliotece.

Dorota Klimejko