Powiatowy, rodzinny konkurs plastyczny pt. „Muminki i przyjaciele” - rozstrzygnięty! - Bibliotekarz Lubuski

muminki finał16 maja 2019 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego, rodzinnego konkursu plastycznego pt. „Muminki i przyjaciele”. Na konkurs wpłynęło 16 prac. Komisja Konkursowa przy ocenie prac kierowała się następującymi kryteriami: zgodność pracy z tematem, oryginalność pracy, pomysłowość autorów, estetyka pracy i jej wartości artystyczne. Komisja zgodnie i jednogłośnie nagrodziła i wyróżniła następujące prace:

Ex aequo:
I miejsce: „WŁÓCZYKIJ ABC” – autor pracy: Artur Nikodem (8 lat) z mamą, siostrą i babcią
Połęcko gm. Ośno Lubuskie
I miejsce: „Mała Mi WM” - autorzy pracy: Wiktoria Głodna (5 lat) i Małgorzata Głodna (7 lat)
z mamą, Ośno Lubuskie
Ex aequo:
II miejsce: „BOBEK” – autor pracy: Wojciech Koszela (6 lat) z mamą, tatą i bratem, Ośno Lubuskie
II miejsce: „UD” – autor pracy: Urszula Tomczak (11 lat) z mamą, Słubice

III miejsce: „MAŁA MI” - autor pracy: Gabriela Mizerska (12 lat), Białków, gm. Cybinka

Wyróżnienia:
1) Kinga Berezowska (9 lat) z mamą i prababcią, Słubice
2) Małgorzata Goluch (8 lat), Cybinka
3) Marta Jasiewicz (7 lat) z mamą, tatą i bratem, Słubice
4) Alicja Stachowiak (8 lat) z mamą, Słubice
5) Anastazja Biel (7 lat) i Stella Biel (4,5 lat) z mamą, Słubice
6) Piotr Mikulski ( 3 lata) z mamą i tatą, Radzików, gm. Cybinka
7) Wojciech Mikulski ( 5 lat) z mamą, tatą i bratem, Radzików, gm. Cybinka
8) Jagoda Pacholec (11 lat), Ośno Lubuskie
9) Tomasz Kukla (7 lat) i Maciej Kukla (8 lat) z mamą, Ośno Lubuskie
10) Julia Chojnacka (14 lat) i Franek Chojnacki (9 lat) z mamą, Ośno Lubuskie
11) Hanna Gołaś (11 lat), Słubice

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. O terminie uroczystego podsumowania konkursu, wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym Organizator powiadomi telefonicznie.

Zespół BPMiG Słubice