Witnica - wakacje na bajkowej ulicy - Bibliotekarz Lubuski

Witnica - wakacje na bajkowej ulicy

zebry witnica1 sierpnia Miejska Biblioteka Publiczna w Witnicy podsumowała pierwszy miesiąc Wakacji na Ulicy Bajki Polskiej. Każde zajęcia były poświęcone innym zwierzętom: zebrom, lwom, żabom, słoniom czy sowom.

Zwierzęta domowe także zostały uhonorowane. Dzieci czytały książki poświęcone poszczególnym gatunkom, malowały je, tworzyły papierowe modele i maski. Na zakończenie cyklu każdy z uczestników otrzymał dyplom, książkę „Rymowane ZOO” z wierszami Władysława Wróblewskiego i rysunkami Magdy Ćwiertni oraz zakładkę do książek – prezent DDP „Senior Wigor”. Biblioteka zaprasza na sierpniowe zajęcia „Wakacji na Ulicy Bajki Polskiej” we wszystkie wtorki i czwartki. Pierwsze spotkanie już 6 sierpnia o godz. 11.00.

Władysław Wróblewski