Noc Bibliotek w Lesznie Górnym - Bibliotekarz Lubuski

Noc Bibliotek w Lesznie Górnym

Leszno GórnePołączenie czytania, zabawy i wspólnego spędzania czasu to doskonały sposób na urozmaicenie corocznej akcji „Noc Bibliotek 2019”. W tym roku hasło przewodnie tego wydarzenia brzmiało: „Znajdźmy wspólny język”.

04 października od lat współpracujące ze sobą Filia Biblioteczna i Biblioteka Szkolna, wzorowo i bojowo wykonały zadanie, starannie biorąc się za czytanie. Po solidnej dawce różnorodnych słuchowisk, przyszedł czas na gry literackie np."Flirt z Markiem Hłaską" z cytatami z jego książek. Dzieci poradziły sobie kunsztownie, zaskakując znajomością twórczości autora.

Andżelika Przysiężna, Małgorzata Augustyniak