Wystawa „Mamy i córki” w słubickiej bibliotece - Bibliotekarz Lubuski

Wystawa „Mamy i córki” w słubickiej bibliotece

IMG 3138Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii „Mamy i córki” grupy fotograficznej AKFA (Amatorskiej Komórki Fotografii Artystycznej), działającej przy Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

W ramach projektu inicjatywy lokalnej AKFA zaprosiła przed obiektyw słubickie mamy i córki. Stałym rekwizytem na wszystkich zdjęciach była rama od obrazu, która symbolizowała portrety rodzinne, ale również relacje łączące matki i córki, ich osobowości, charyzmę oraz często duże poczucie humoru. Zapraszamy do oglądania wspaniałych zdjęć, będzie można na własne oczy przekonać się o tym, że mamy w Słubicach wspaniałe mamy i córki. Wystawę można oglądać w holu głównym oraz na piętrze biblioteki słubickiej.

Zespół BPMiG w Słubicach