Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Przegląd inicjatyw bibliotecznych realizowanych online w czasie pandemii - Bibliotekarz Lubuski

Przegląd inicjatyw bibliotecznych realizowanych online w czasie pandemii

8381 etui w formie ksiazki na tablet lubJuż ponad tydzień biblioteki działają w świecie cyfrowym. Warto podzielić się inspiracjami i korzystać z dobrych praktyk:

 

Na swoich profilach w mediach społecznościowych biblioteki prowadzą działalność informacyjną, edukacyjną i kulturalną lub po prostu pozostają w kontakcie ze swoimi czytelnikami, proponując im różne formy aktywności w formie gier czy zabaw.

 

Z przeglądem inicjatyw bibliotecznych realizowanych online w czasie pandemii można zapoznać się na blogu >> Świat Bibliotek

https://swiatbibliotek.pl/przeglad-inicjatyw-bibliotecznych-realizowanych-online-w-czasie-pandemii/

Zapraszamy bibliotekarzy do dzielenia się dobrymi praktykami i przesyłania na adres naszej redakcji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji o realizowanych akcjach i wydarzeniach, organizowanych przez biblioteki online i skierowanych do czytelników.

#NieZostawiamCzytelnika

Redakcja Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich