Uwaga rusza XXI Przegląd Mistrza Pięknego Czytania ph.: „Witaj Przygodo”. - Bibliotekarz Lubuski

Uwaga rusza XXI Przegląd Mistrza Pięknego Czytania ph.: „Witaj Przygodo”.

plakat 2020Uwaga! Rusza XXI Przegląd Mistrza Pięknego Czytania ph.: „Witaj Przygodo”. Tym razem ze względów epidemiologicznych konkurs odbędzie się w formie filmików.

Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych z klas 1- 8 Szkół Podstawowych południowej części województwa lubuskiego oraz Miasta Zielona Góra.
Uczestnicy sami wybierają fragment książki, która wpisuje się w hasło konkursu.
Nagrywają filmik, na którym odczytują wybrany fragment, czas nagrania nie może przekroczyć 2 i pół minuty, i wysyłają na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na nagrania czekamy do 8 maja 2020.

Oczywiście żeby wziąć udział należy wypełnić i przesłać także kartę zgłoszenia.

KARTA ZGŁOSZENIA

Zapraszamy!